Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Uşak’ta kurulan ve kısa sürede birçok ilde hizmet sunmaya başlayan ( Manisa, Konya,Denizli) Water Alkali Su Arıtma firmamız, büyümeye devam etmektedir. Firma olarak sunduğumuz hizmet ağının her geçen gün gelişmesi için çalışmaya devam etmekteyiz.

Uşak Water Alkali Su Arıtma hizmetleri incelendiğinde öncelikle geniş depo alanlarına sahip firmalar için satış hizmeti karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda ürün tedariği mümkün olan en kısa sürede sağlanmakta ve destek verilmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafından teknik servis hizmeti de sunulmaktadır. Bu hizmet uzman ekip tarafından ülkemizin her noktasında verilmektedir.
Firmamız tarafından suda yer alan her türlü virüs için dezenfeksiyon hizmeti verilmektedir. Bu durum da gelişmiş klorlama yöntemiyle sağlanmaktadır. Ayrıca, su yumuşatma hizmeti sayesinde kirece neden olan iyonlar, reçine kullanılarak giderilmektedir. Böylece daha yumuşak bir su elde edilmektedir.
Danışmanlık hizmeti bakımından da ön plana çıkan firmamız, sektöre yatırım yamayı düşünenler için en doğru yolu göstermektedir. Projelendirme hizmeti sayesinde yatırımınıza en uygun teknolojik ürünler belirlenmekte ve bu sayede sektöre hızlı bir giriş yapmanız sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra bayilerine sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri veren firmamız, eğitim hizmetiyle öne çıkmaktadır.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız tarafından tüm müşterilerin yer aldığı bakım takibi hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede bayilerin müşterilerine yönelik uygulayacağı bakım hizmeti asla unutulmamaktadır. Otomatik yenilenen sistem büyük kolaylık sunmaktadır. Yani, sektörde teknolojiye uyum sağlayan ve tüm firmalarını da geliştiren bir firmayız.
Bizimle iletişime geçmeniz durumunda hizmet listemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Su arıtma konusunda her türlü projeye destek sunan firmamız, her geçen gün gelişmektedir. Sektöre girmek isteyen ya da profesyonel çözüm önerileri arayanlar güvenle bizi tercih edebilir.

Satış

Geniş depo alanlarına sahip partnerleri olan firmamız, ana ürün ve yedek ürün tedariğini en kısa sürede sağlanmaktadır.

Teknik Servis

Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye’nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede vermekteyiz.

Dezenfeksiyon

Klorlama yöntemiyle suda ki her türlü patojen,virüs vb. mikroorganizmaların sudan uzaklaştırılarak zararsız hale getirilmektedir.

Su Yumuşatma

Suda erimemiş halde bulunan calsiyum ve magnezyum iyonları kirece neden olmaktadır. Yumuşatma sistemleri iyonları, reçine yardımıyla giderilir.

Danışmanlık

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için; Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme

Uzman ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve dizaynlarda en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Eğitim

Bayilerimizin daha iyi yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını  büyük ölçüde etkileyen; işletmecilik, kişisel gelişim  eğitimlerini  vermekteyiz.

Bakım Takibi

Kullanmakta olduğumuz bilgisayar destekli müşteri bakım takip programı sayesinde bakım takipleri otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır. Bu sayede bakımlar unutulmaz.