Hakkımızda

Uşak’ta su arıtma konusunda kurulan Water Alkali firmamız uzun süredir kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Su arıtma konusunda farklı hizmetleri bir araya getiren firmamız, projeleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Hizmetlerimiz

Firmamız su arıtma konusunda şu hizmetleri sunmaya devam etmektedir:
Satış: Ana ürün ve yedek parça satışı konusunda ihtiyaca en kısa sürede cevap verilmektedir.
Teknik Servis: Alanında uzman teknik ekibe sahip olan firmamız, geniş bayi ağı sayesinde ülkenin her noktasına teknik servis hizmeti sağlamaktadır.
Dezenfeksiyon: Suyun tüm virüslerden arındırılması işlemi klorlama yöntemiyle dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Su Yumuşatma: Sert suya sahip olan bölgelerdeki kireçlenme sorunu uygun tekniklerle çözülmekte ve daha yumuşak su elde edilmektedir.
Danışmanlık: Müşterilerin istekleri göz önüne alınarak teknik şartname hazırlanması ve firmanız için en uygun projelerin belirlenmesi için profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Eğitim: Her geçen gün genişleyen bayi ağına sahip olan firmamız, bu bayilerin sektörde daha iyi yer edinmeleri için tüm eğitim desteğini sunmakta, bayileri her anlamda geliştirmektedir.
Bakım Takibi: Bilgisayar destekli olan müşteri bakım takip programıyla birlikte otomatik olarak güncellenen liste sayesinde hiçbir bakım hizmeti unutulmamaktadır.
Misyonumuz

Firmamız su arıtma konusunda müşteri hizmetlerini ön planda tutacak şekilde hareket etmektedir. Bu konunun insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu unutmadan hareket eden uzman ekibimiz, suyun daha sağlıklı hale gelmesi için çalışmaktadır. Kuruluş ilkelerinden asla ödün vermeyen firmamız, bu sayede dünyanın ön plana çıkan firmaların temsilciliğini yapma hakkı elde etmiştir. Özellikle AR-GE yani Araştırma-Geliştirme aşamasına büyük önem veren firmamız, bu konuda üzerine düşeni yapmaktadır.
Vizyonumuz

Water Alkali Su Arıtma firması olarak sektörün en fazla bilinen firmalarının temsilciliğini yapmakta ve bu firma sayısının her geçen dönem artmasını hedeflemekteyiz. Tüm Türkiye’de bayi ağıyla genişleyen firmamız, bu gelişimin artarak devam etmesini hedeflemektedir. Ayrıca, uzman ekibe sahip olan firmamız bu ekibi de geliştirmeye devam etmektedir. Taleplere mümkün olan en kısa sürede cevap vermek için stoklarını sürekli güncel tutan firmamız, büyüme hedefinden vazgeçmeden ilerlemektedir.